Posao

UHA raspisuje natječaj za radno mjesto: Voditelj službe Tajništva

Autor/izvor: uha 29/11/2016

Rok za prijavu kandidata je 5.12.2016.

Udruženje hrvatskih arhitekta djeluje kao nacionalna organizacija s ciljem koordinacije strukovnih interesa arhitekata na području Republike Hrvatske i uspostavljanja odnosa s drugim nacionalnim i međunarodnim srodnim organizacijama. Udruženje je strukovni savez regionalnih, županijskih i gradskih društava arhitekata. Cilj Udruženja je razvijanje i afirmiranje hrvatske arhitekture i urbanizma, kulture prostora, zalaganje za raznolik i kontinuirani razvoj hrvatske arhitekture, razvijanje i afirmiranje arhitektonske struke, poticanje suvremene arhitekture i njenog vrednovanja, očuvanje ugleda arhitekata, sudjelovanje u aktivnostima zaštite čovjekova okoliša, njegovanje veza s drugim područjima ljudskog stvaralaštva, te zaštita svojih članica.

OPIS POSLA: organizacija rada službe Tajništva, zastupanje UHA-u u poslovima za koje ga/ju ovlasti predsjednik/ca, izvršavanje odluka Predsjedništva i predsjednik/ce UHA-e, pripremanje prijedloga odluka i zaključaka Skupštine i Predsjedništva, pripremanje prijedloga financijskog plana i organiziranje njegovog izvršenja; organiziranje izrade općih akata, vođenje matične knjige članica UHA-e, planiranje projekata i praćenje provedbe, sudjelovanje u raspisivanju aplikacija za financiranje projekata.

VRSTA ZAPOSLENJA: Stalni radni odnos na određeno vrijeme – 18 mjeseci

UVJETI:

-  viša ili visoka stručna sprema

-  najmanje 3 godine radnog iskustva na rukovodećim i organizacijskim poslovima

-  aktivno znanje engleskog jezika

-  odlično poznavanje rada na računalu

-  odlične organizacijske sposobnosti

-  sklonost timskom radu

Uz prijavu, kandidati su obavezni priložiti:

- motivacijsko pismo

- životopis s popisom relevantnog iskustva

- dokaz o stručnoj spremi - preslika diplome

Prijave s prilozima dostavljaju se isključivo elektroničkom poštom na adresu: tajnistvo@uha.hr

Rok za prijavu kandidata je 5.12.2016.

Ostalo

Borka Bobovec: Crtice o gradu i arhitekturi

16/07/2019
DAZ
U suradnji Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti i UPI2M BOOKS objavljena je knjiga Crtice o gradu i arhitekturi  autorice Borke Bobovec.

Vremenska kapsula – 30 godina grožnjanske ljetne škole – Last call

15/07/2019
DAZ
Ljetna škola arhitekture u Grožnjanu održava se od 1. do 10. kolovoza.

Svjetski stručnjaci protiv GUP-a grada Zagreba

09/07/2019
DAZ/ Zagreb.info
Međunarodna mreža Urbanih istraživača (INURA) obratila se danas apelom zastupnicima Gradske Skupštine Grada Zagreba

Javni istup stručnih udruženja i ustanova s područja arhitekture i urbanizma: Izmjene i dopune GUP-a Grada Zagreba

05/07/2019
DAZ
Ponedjeljak, 8.7.2019. u 12,30 sati, Društvo arhitekata Zagreba, Trg bana J. Jelačića 3/1.

Natječaj za spomenik/ umjetnčko obilježje na centralnom trgu u Puntu (na otoku Krku)

04/07/2019
DAZ/ DAR
Raspisan je natječaj za izradu urbanističko – arhitektonsko – krajobrazno – likovnog idejnog rješenja SPOMENIKA/UMJETNIČKOG OBILJEŽJA MORU NA CENTRALNOM TRGU U PUNTU (na otoku Krku).

Natječaj za rekonstrukciju središnjih trgova u Koprivnici

03/07/2019
DAZ/DAV
Raspisan je Urbanističko-arhitektonski, javni, anonimni, opći, jednostupanjski, prvog stupnja složenosti za realizaciju i anketni projektni natječaj za izradu idejnog rješenja: REKONSTRUKCIJA SREDIŠNJIH TRGOVA U KOPRIVNICI.

3. BIMtalk

03/07/2019
DAZ
Udruga BIM Hrvatska, uz podršku i suorganizaciju Društva Arhitekata Zagreba (DAZ), organizira treći BIMtalk s primjerima različitih praktičnih primjena BIM-a u srijedu, 10. srpnja 2019., u 17:30-19:30 u prostorima DAZ-a.

Grad Zagreb tek sada odgovorio na DAZ-ove primjedbe GUP-a iz 2017.

01/07/2019
DAZ
Zavod za prostorno uređenje grada Zagreba kao stručni izrađivač Izmjena i dopuna GUP-a grada Zagreba tek sada je poslao odgovore na primjedbu koju je Društvo arhitekata Zagreba uputilo još 2017. godine.

Program je realiziran uz potporu
 Grada Zagreba